Bir daha dünyaya gelirsem kedi olarak gelmek isterim amaa KARL LAGARFELD’in kedisi

CHOUPETTE olarak valla kedi falan ama benim tanıdığım hiç bir kedinin böyle bir hayatı yok.

İki hizmetçisi var, özel jetle geziyor ve yemeklerini ‘babası’ ünlü tasarımcı Karl Lagerfeld ile birlikte masada yiyor… Lagerfeld’in “iPad kullanmasını bile biliyor,” dediği kedisi Choupette’in, Twitter’da birçok ünlüden daha fazla takipçisi var

Choupette, Lagerfeld’in Paris’teki malikanesinde, lüks içinde, şaşaalı bir hayat sürüyor. Özel jetle seyahat ediyor, iki hizmetçi 24 saat emrine amade. Zaten Lagerfeld de kedisinin biraz şımarık olduğunu kabul ediyor: “Öğle ve akşam yemeklerini benimle birlikte masada yiyor. Yerde yemekten nefret ediyor. Geceleriyse yatakta, yastığın altında uyuyor.

ÖZEL BAHÇESİNDE SİNEK KOVALIYOR

Kedisiyle son olarak Harper’s Bazaar dergisinin eylül sayısına poz veren Lagerfeld, bir süre önce de i-D-Magazin dergisine röportaj verdi. Söyleşinin büyük bir kısmında Choupette’den bahsetti: “Prenses Choupette veya Choupette Hanım. Bembeyaz, gözleri ve kulaklarının etrafında karamel rengi lekeleri, upuzun bir kuyruğu var. Boş zamanlarında uyumayı seviyor, koşturuyor veya zıplayıp duruyor. Özel bahçesinde en çok büyük sinekleri kovalamayı seviyor ve kağıtlarımın üzerine sıçrayarak çalışmama engel oluyor. Hatta kedisi için özel bir çanta kolleksiyonu bile hazırlattı.Eee isteğimde haklı değilmiyim.