Geçenlerde bitmez tükenmez diet programı içinde kıvranırken yeni bir ürün kesfettim,bildiğimiz meyveleri çikolataya bulayıp dondurmuşlar.3 Çeşit muz 1 ananas   şimdilik ama baska meyveler de sırayla gelicekmiş.Ananas sadece 90 kalori en kalorili ürün fındıklı muz 137 kalori.Çikolata Belçika çikolatası,Saglikli dogal hicbir katki maddesi yok urunun formuyla oynama yok. Ürün ülke genelindeki macrocenterlarda var ayni zamanda seckin kaliteli gurme sarkuteriler ve benzincilerde satiliyor.Ürünün  kendisi de çikolatası da doğal,sporcular ,çocuklar,hamileler için çok uygun bilinçli tüketici ür

. Ürün ün kendisiyle beraber cikolatasi da dogal bir çikolata. Sporcular sagligina onem verenler cocuklarina saglikli bir urun yedirmek isteyen anneler ve agirlikli olarak bilincli tuketici urunu. Ayni zamanda bu sebeplerden ve meyve olmasindan dolayi kisin da yenebilecek bir urun. Hem keyifli hem de dogal bir urun.

Ayni zamanda kalorisinden dolayi diyet yapanlar ve tatli ihtiyacini karsilarken saglikli da bir urun yemek isteyenler de yiyebilir.