Ben ve bir gurup hanım Capital grubun davetlisi olarak eski adıyla Bozbük yeni adıyla Kaplankaya’ya  gittik Türkbükü ile arası süratli bir tekne yolculuğu ile 30 dakika sürüyor. Çok güzel düzenlenmiş bir plaja indik deniz çok güzel bir sürü tepeden oluşan 7 tane plajı olan son derece bakir 4800 dönüm arazi Monako’nun 4 katı büyüklüğün de bir alan olduğu söylendi. Plaj dan arazi araçları ile tepede inşaa edilmiş kulüp binasına gittik .Ofislerin misafir ağırlama bölümleri ile çok şık bir bina.

İç mimarisi ve eşyalar yalın olmakla birlikte Fransa dan toplanmış antikalarla  güzel  ve ilginç bir görünüm sağlanmış ki her köşede yeni bir hoşluk keşfediyorsunuz  .Bahçedeki yüzme havuzu o kadar güzel tasarlanmış ki yüzerken denize doğru kayıp gidecekmişsiniz  hissi veriyor.

Projeye gelince 4800 dönüm üzerinde 3 otel ve bunların villaları bulunuyor.

Otellerden biri İkincisi CANYON RANCH(doğal ve sağlıklı yaşam programları uygulanan birde hastanesi bulunan bir çeşit sağlık çiftliği)

Türkiye de bu kadar ünlü mimarların ve bu kadar popüler otellerin bir projede bulunmaları tabii ki çok hoş, ama bizim bütün dileğimiz doğayı katletmeden bunları yapmaları.M