LOUIS VOITTON’un   ZORLU mağazasından 9 mayısda  çiçek düzenlenmesi ile ilgili bir davetiye alınca hoş bir  sohbet olacağını düşündüm.Ama gidince kendimi hoşdan öte çiçekler içinde müthiş başarılı bir davetin içinde buldum .
Changa harika yenilebilir  çiçeklerle karıştırılarak yapılan içecekler ve atıştırmalıklar bize dietmiş yaz geliyomuş hepsini unutturdu, hele bir güllü merengler vardıki yani müthiş.

Etrafımız mor orkideler ,otancalar.pudra rengi güllerle çevriliydi bir anda insan kendini zamanın dışında harika dünyada buluyordu ve inanın çiçeklerle 1 saat bile insanı dinlendiriyor .Davetin sonunda bir kucak çiçekle uğurlanmak dahada harikaydı.

Ama benim asıl anlatmak istediğim LOUIS VOITTON misafir edilen güzel enerjisi ile hepimizi büyüleyen gerçek bir çiçek sihirbazı  JEFF LEATHAM  .Jeff  Utah’da doğmuş eğitimci bir ailenin çocuğu ,liseden sonra model olmak için Beverly Hills’e gelmiş bir süre modellik yapmış ama ,çiçekler onu mıknatıs gibi çekmiş Four Seasons Beverly Hills’in çiçek düzenlemelerini yapmaya başlamış, PARİS ‘deki GEORGE V otelinin çiçeklerini düzenlemesi için bir davet alır  böylece gelir  ve 15 yıldır  PARİS’de yaşıyor.Her sabah Amsterdam’dan çiçekleri GEORGE  V otelinin herkesi hayran bırakan çiçeklerini ekibiyle birlikte düzenliyor.

JEFF LEATHAM  CHELSEA CLİNTON’un düğün çiçeklerini hazırlamış, kendi ismini taşıyan bir siyah orkide türü varmış.Genç yaşta  sevdiği işi yaparak para kazanan müthiş yetenekli bir adam ,ben böyle seker ve enerjisi yüksek bir insanı tanımaktan çok mutlu oldum. Şık bir davette bizi böyle bir yetenekle tanıştırdığı için emeği geçen bütün LOUIS VOITTON İSTANBUL ekibine çok teşekkür ederim.