Eski Park otelin yerine yapılan PARK BOSPHORUS İSTANBUL CVK  Hotel ‘in en üst katında şahane bir manzarası olan İzaka Restaurant ,yemekler harika manzara harika daha ne olsun.

Dört farklı lezzet mekanını bir noktada buluşturan IZAKA Restaurants & Bar-Lounge, Park Bosphorus Hotel’in teras katında açıldı. IZAKA, dünya mutfağından zengin örneklerin yanında, sunduğu eşsiz Boğaz manzarası ve seçkin müziklerle de misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatacak.

Osmanlıcada ‘tattırma, tattırılma, lezzet ve zevk hissettirme’ anlamına gelen IZAKA’nın, İstanbullular için yeni bir anlamı var; o da, dünya mutfağı, balık ve sushi gibi farklı lezzetleri İstanbul’un muhteşem manzarası ve seçkin müziklerle buluşturuyor.

.Akdeniz lezzetlerini modern dokunuşlarla sunan Mezze Mare ise yüzyıllar boyunca Akdeniz çevresinde yaşayan medeniyetlerin katkısıyla oluşmuş özgün balık kültürünü, Osmanlı, Rum ve Ermeni mutfağının 

Farklı lezzetlerle birlikte yaratıcı içkiler tatmak ve yeni deneyimler yaşamak isteyenlerin buluştuğu yer olan IZAKA Restaurants & Bar-Lounge, moleküler barıyla misafirlerine benzersiz bir deneyim sunuyor. Dünyada yeni ve popüler bir akım olan moleküler gastronominin örneklerinin yer aldığı bar, farklı lezzetleriyle şaşırtıyor

izaka Tarihi Yarımada’dan başlayıp Boğaziçi Köprüsü’ne kadar etkileyici bir İstanbul manzarası sunan IZAKA Restaurants & Bar-Lounge; sadece dünya mutfağından zengin lezzetlerle değil, aynı zamanda seçkin müziklerle de misafirlerine farklı bir deneyim yaşatıyor. Izaka Restaurants&Bar-Lounge’da gündüz saatlerinde Klasik Caz, Latin Caz, Etnik Caz ve Ambient müzik türleri hakim oluken aksam saatlerinde etnik ve vokal ağırlıklı müzikler eşsiz lezzetlere ve manzaraya eşlik ediyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise eğlencenin ritminin yükseldiği IZAKA Bar-Lounge’da misafirler Disco, Triphope, Afro Latin, Jazzy House ve Vocal House gibi müzik türlerinin seçkin örneklerini dinleme ayrıcalığını yaşıyor.